REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-05-28 12:59 | Telefony | heyah | taryfy | promocje | pre-paid
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 34

29 groszy za minutę oraz bezpłatne SMS-y w Heyah

Przedstawiamy Nową Heyah: Bezpłatne SMS-y w Heyah - bez żadnych warunków, w cenniku, 29 groszy za minutę rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, tylko do P4 79 gr/min

oraz:

  • Internet: 2 gr/100 kB,
  • SMS do innych sieci: 14 gr,
  • Połączenia do Unii Europejskiej: 44 gr na numery stacjonarne i komórkowe.

Zmiany wprowadzone zostają z dniem 28 maja 2009 roku, automatycznie dla wszystkich użytkowników dotychczasowej Równej Taryfy. Z tą datą Równa Taryfa ustępuje miejsca nowej propozycji - nastaje Nowa Heyah.

Użytkownicy korzystający z Taryfy Pakietowej również mogą wybrać Nową Heyah i 29 groszy za minutę. Wystarczy wysłać Kod Ekspresowy *100*1*1# lub zadzwonić do Biura Obsługi Użytkownika Heyah. Każdy użytkownik ma prawo do dwóch bezpłatnych migracji między taryfami. Podczas kolejnych zmian taryf każdorazowa z konta zostanie odliczone 5 złotych.

Wprowadzenie oferty zostanie wsparte kampanią reklamową, której bohaterów zobaczymy w TV, Internecie, na outdoorze oraz usłyszymy w stacjach radiowych.

  • Cennik Nowa Heyah: Tutaj
  • Migracja między Nową Heyah a Taryfą Pakietową: Tutaj
  • Cennik VoIP Heyah: Tutaj
  • Cennik Usług: Tutaj
  • Cennik Numerów Premium: Tutaj

(ź)Heyah

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.175 (głosy: 223)
Tagi: | heyah | taryfy | promocje | pre-paid Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 34
Komentarze: 34 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimT~ Mobile
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.12 18:01 Odpowiedz
Yad wiesz co to jest roaming? Heyah ma bodajże jeden z najdroższych roamingowych. Tanio do UE nie znaczy że jest w niej jest 59gr/min do UE. Najkorzystniejsze oferty w roamingu ma chyba Play Fresh.
AnonimBoca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.29 05:14 Odpowiedz
Dla porównania, w usłudze Wybrane Kraje w Orange płacę 1,20 zł za minutę, a w innych sieciach i poza usługą jest jeszcze drożej.
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.14 02:15 Odpowiedz
Stawka do UE będzie podniesiona od lipca do 59gr/min. Ale nawet z taką stawką za rozmowy międzynarodowe Heyah jest bezkonkurencyjna.
AnonimKelma
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.07 23:37 Odpowiedz
Może inni też mają stawkę 29 gr, ale nie mają 44gr do UE i bezpłatnych smsów w sieci także przy zerowym stanie konta.
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.03 17:25 Odpowiedz
Problemów z zasięgiem nie ma, bo Heyah działa na nadajnikach Ery. Sam mam TT - złego słowa na zasięg nie powiem. kolec, podwójne doładowanie w Heyah było jakiś miesiąc temu. Teraz podwojenie jest w TakTaku... a przy takich stawkach w cenniku podstawowym gdyby Heyah znowu wprowadziła podwójne doładowanie, to konkurencja może spokojnie pakować manatki. Świetna oferta.
AnonimKelma
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.03 00:21 Odpowiedz
No , ale to i tak spora zmiana, do tej pory bezpłatne smsy były tylko w dodatkowych pakietach. A co do zasięgu, ja jestem w Heyah juz od jakiegoś czasu i nigdy nie miałam problemu z zasięgiem, a zdarza mi się bywać w różnych miejscach.
Anonim0o
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.29 21:30 Odpowiedz
powinni zrobic te darmowe esy tez do ery! a nie sie sempiom ;P
Anonimbreko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.29 16:26 Odpowiedz
Ignas ale w orange też masz stałą stawkę jak w popie jesteś i z go możesz w każdej chwili bezpłatnie zmigrować i w drugą stronę tak samo. Ja zostanę w Go bo tak czy siak 50dych miesięcznie mi idzie, więc jak mam za regularne doładowania godzinę za frajer dostać to czemu nie korzystać? Tak jeszcze odnosząc się tylko do wypowiedzi sebiego997, moi znajomi nie zrobili by mi takiego kawału przechodząc do pleja z orange i nie o tym nie wspominając. To by była chamówa
AnonimKolec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.29 12:08 Odpowiedz
I dobrze, że są zmiany na lepsze dla użytkowników. Ciekawe tylko czy będą nadal podwójne doładowania.
sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1433
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 22:30 Odpowiedz
ludzie a skaczcie sobie do gardel dalej fakt jest jeden do rozmow play do internetu heyah nie mam zamiaru pewnego dnia sie zdziwic dzwoniac np pod 503......... 602....... 601......... i zaplacic 78 gr za minute podstawowa funkcja komorki jest rozmowa a reszta to dodatki w play zawsze zaplace 0,29 pln lub 0,05 pln w sieci i na stacjonarne i nie mam zamiaru nic zmieniac jak na razie bo np bedac w wielkiej trojcy zanim zadzwonisz to pomyslisz o Antek przeniosl numer do play nie bede dzwonil bo zaplace wiecej i nie trujcie mi tu MTR bo nie wierze ze koszt rozmowy z heyah na play jest drozszy niz z heyah na o2 d1 czy vodafone
Anonimdzidek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 21:12 Odpowiedz
Jeśli chodzi o tani internet HEYAH to rzeczywiście to dobra cena ale nie oferta ponieważ niby mają 3G a tak naprawdę to predkośc jaką oferują wynosi do 1mb/s. A jeśli chodzi o zasięg to zalecam wypowiadać się osobom które rzeczywiście jeżdżą po kraju a nie tym którzy w porywach udają się co najwyżej na drugi koniec miasta i twierdzą że wszystko jest ok a tak naprawdę to poruszają się w obrębie jednego lub dwóch nadajników. Na codzień poruszam się po południowej Polsce z dwoma telefonami HEYAH i ORANGE. Orange zdecydowanie wygrywa zasiegiem ale jeśli chodzi o jakość rozmów to wielka porażka ( zniekształcanie głosu,zrywanie połączeń itd.)
Anonimjanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 20:59 Odpowiedz
Net jest tańszy i to sporo. A no wg mnie największa przewaga to taka ze inni dzwoniąc do Heyah płaca normalnie a nie tak jak w przypadku Play - tylko o sobą w nim ma taniej. Zresztą minuta połączenia kosztuje tyle samo co w Play 29groszy, tylko ze są cały czas darmowe smsy w sieci w heyah co jest dobrym rozwiazaniem.
PROZAKPROZAK
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1856
Zarejestrowany:
2007-04-02 18:05:42
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 20:57 Odpowiedz
Cieszą obnizki tylko czemu nie przebija oferte play. Dziwna jest tez wysoka stawka do play!
Anonimkartezujesz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 20:36 Odpowiedz
To napisze cos od siebie bo ucieklem do Playa z taktaka i w dalszym ciagu jest to najlepszy wybor na rynku, przeciez w tej taryfie heyah procz internetu nie ma nic tanszego/lepszego od playa, wiec nie wiem czym ta podnieta
AnonimRobert
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 19:33 Odpowiedz
dziadek@ tak czytam ale chyba nie mowisz powaznie o zasiegu? jezeli tak to nie wiem co Cie sklonila tak napisac. Korzystales albo raczej probowales korzystac z netu Play poza miastem? Czy dlugo rozmawiasz z komorki w Play? bo jezeli tak to powinienes wiedziec ze zrywa polaczenia aby przestawic sie na roaming Plusa i to jest nagminne. Heyah dziala na infie PTC wiec zasieg maja naprawde dobry.
Anonimdzidek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 17:51 Odpowiedz
Zapomniałem dodać że w HEYAH doładowania poniżej 20zł nie przedłużają ważności konta ! Zgroza !!!!!!!
Anonimdzidek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 17:50 Odpowiedz
A ja powiem tak.Czym wy ludzie się podniecacie? Tu taniej o 5gr tam drożej o 2gr.Nikt z was nie pisze o zasięgu.Co z tego że tanio skoro z HEYAH ciężko zadzwonić w niektórych miejscach a PLAY ma największy zasięg wśród wszystkich operatorów !!!!Nikt go nie pobije bo PLAY korzysta ze swoich pięćdziesięciu nadajników i wszystkich z PLUSA !Pamiętam że nie tak dawno to użytkownikom komórek przede wszystkim zależało na zasięgu i jakości rozmów a nie na dwóch czy trzech groszach.
johnny-18johnny-18
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1124
Zarejestrowany:
2008-08-10 13:14:19
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 18:52
A jakość rozmów w Plusie jest na prawdę niesamowita... mam już dość szumu zagłuszającego rozmowę! Potrafi tak szumieć pół minuty non stop...
AnonimIgnas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 17:41 Odpowiedz
Ale jednak trzeba doladowac jakas kwota zeby miec. A tutaj dowolna i masz stala stawke do tego smsy wewnatrz sieci za free, ladnie.
Anonimlostek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 16:27 Odpowiedz
29groszy za minutę to już wszyscy mają więc rewelacji nie ma. Z resztę wszyscy teraz dają coś dodatkowego, w nowym orange go za doładowania dostaje się jeszcze minuty do wykorzystania do wszystkich operatorów bez wyjątku. Za 50pln jest godzina więc nieźle.
Anonimxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 14:56 Odpowiedz
jak miło a miałem sie przenieść do GGair...
Anonimrastawzrasta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:48 Odpowiedz
ja bym wybrał heyah, przemawiają za tym stawki z net. co raz częściej sie korzysta z niego w telefonu, a w Play 6 razy drożej niż w Heyah
sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1433
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:36 Odpowiedz
wszystko ok ale kiedy wreszcie cos zaczna robic z tak tak-iem ? druga sprawa w tej chwili w koncu mamy dwie mozliwosci do wyboru albo tanie rozmowy i tani net do prawie wszystkich w heyah albo tanie rozmowy i darmowe smsy do wszystkich za heyah przemawia tani internet i tanie rozmowy miedzynarodowe za play darmowe sms-y rozmowy do wszystkich sieci za 0,29 pln i waznosc konta przez rok zaczyna sie robic coraz bardziej interesujaco
AnonimYed
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:56
Moment bo nie rozumiem: Ty jesteś posiadaczem telefonu czy go używasz? Bo z tego co wcześniej piszesz wynika, że tylko posiadasz telefon i z tego się cieszysz. Możesz mi powiedzieć jak w takim razie operator ma budować swoje budżety finanse na takich klientach? Skad ma brać np. pieniadze na rozbudowę sieci, gdy najważniejszym czynnikiem korzystać z jego uslug jest możliwość posiadania telefonu za zl rocznie. A jeżeli ktoś da lepsze warunki to zmieniasz operatora. Wedlug mnie tej oferty Heyah szybko nic nie przebije tym bardziej, ze ma najtańszy roaming i tani internet. Play musi pomyśleć o prześwietleniu swojej oferty bo już drugi operator po Orange bi8je Play Frech na głowę. A z klientów którzy generują zysk 5 zł rocznie długo nie pociągnie.
sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1433
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 14:05
Yed dalem tylko przykladowa kalkulacje i odpowiedz na pytanie kolegi ze nie zaluje ! na dzien dzisiejszy nie mam zamiaru zmieniac operatora bo jestem bardzo zadowolony z play telefon sluzy mi do dzwonienia i tylko do tego gdy bede chcial skorzystac na szybko z netu to kupie karte heyah reszte do wydzwonie i karte wrzuce do kosza po drugie jesli jakis operator da lepsze warunki to pewnie ze przeniose numer po to mam karte zeby byc wolnym i miec prawo wyboru po trzecie o finanse operatora maja zadbac aboneci ktorzy podpisali cyrograf na 2 lub trzy lata a nie urzytkownicy oferty na karte po czwarte napisalem tak bo po umowach abonamentowych pozostaly mi trzy zlote numery ktore w erze i orange musialem utrzymac za kwote duzo wyzsza niz w play na chwile obecna dwa numerki leza w szufladzie a z trzeciego korzystam i uwierz mi ze nie laduje go za 5 pln rocznie pozdrawiam
Anonimpablo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:32 Odpowiedz
Bardzo ciekawa oferta. ze względu na net, rozmowy międzynarodowe i darmwoe smsy w sieci wyróżnia się an tle innych i uważam, że odniesie sukces.
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:30 Odpowiedz
To dzięki naciskom KE i decyzjom UKE ceny mogły zacząć spadać . Nawet rzecznik Playa P. Gruszką do dostrzegł: "-Wniosek jest chyba prosty: gdyby nie te diabelne niższe MTRy nie byłoby takiej ceny. " Faktycznie Play był tylko pierwszy , bo nie ma innej strategii biznesowej - jak walka o klienta na nasyconym rynku . Tak więc to żadna "łaska" z jego strony .
AnonimNika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:27 Odpowiedz
To teraz Hehah prześwietli Play Fresh Tak nawiasem ciekawe czy Ci co przeszli do Playa teraz nie żałują.
Anonimkonwaliowy kris
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:32
Nie żałujemy! My do WSZYSTKICH mamy 29 groszy, możemy również pakietowo wykupić minuty po 5 groszy w sieci i na stacjonarne. Jedyna na co czekam to gratisowe SMSy... pozdrawiam
sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1433
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:39
ja nie zaluje a wiesz dlaczego ? bo moge bez zadnych oplat wrocic do dowolnego operatora a wiec teoretycznie zarobilem na przeniesieniu (przeniesienie -50 pln za ktore i tak zaplacila era dzieki podwojnemu doladowaniu + 60 pln ktore zwrocil mi play + 30 pln bonusu od play + 15 pln bonusu za pierwsze doladowanie = 55 pln na plusie )
sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1433
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:43
konwaliowy kris - a co nie masz darmowych sms-ow ladujesz raz w miesiacu za 30 pln i masz ich 3000 powiem szczerze jak dla mnie to i tak za duzo
Anonimkamistore
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 15:15
do nika przeswietlic to ci moga muzg bo cos z nim nie tak masz poukładane jasne jest pisane ze za free smsy tylko do heyah a do innych po 0,14 umiesz czytac a po drugie play ma 0,29 do wszystkich a tu wala jedno i to samo do wszystkich i kropa jak nie jest do wszystkich tylko ci muzg umywaja ta obsrana ich oferta umyj sie i spujz na oczy bo piszesz w cały swiat pozdro
AnonimTed
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 15:25
Jak zwykle to bywa w przypadku playowców, gdy brak argumentów pozostają inwerktywy. Pomyśl kamistore co żeś napisał i zastanów się co pozostało ci z argumentów. % zł na rok i 29 groszy, które juz nikogo nie zaskakuje. A gdzie tani internet i roaming. Gdzie mozliwości tańszego używania, a nie posiadania telefonu? Niestety musisz przyjać do wiadomości, że Play już nie jest najlepszy mimo wyzwisk tych którzy uciekli do tej sieci i teraz załują.
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.05.28 13:12 Odpowiedz
Ciekawa oferta ale trzeba jednak pamiętać ze to Play był prekursorem i gdyby nie oni to nadal mielibyśmy stawki wysokie. Na korzyść Play przemawia stawka do WSZYSTKICH sieci 29 gr i smsy po 9 gr. Niestety internet droższy.