REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-03-25 20:33 | Telefony | era | tak | pre-paid | promocje
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 22

29 groszy za GODZINĘ rozmowy –nowa oferta Tak Taka

Użytkownicy Tak Taka za godzinną rozmowę zapłacą tylko 29 groszy. Usługa Godzina za Grosze przygotowana została dla osób, które lubią długo rozmawiać i niewiele płacić.

Godzina za Grosze pozwala użytkownikom prowadzić swobodne rozmowy ze wszystkimi w sieci Era i w Tak Taku, oraz dzwonić na wszystkie numery stacjonarne w kraju, nie myśląc o kosztach Od 26 marca br. połączenie z wybranym numerem trwające nawet 60 minut będzie kosztowało tyle samo – 29 groszy. Opłata ta naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę połączenia.

Usługę Godzina za Grosze można aktywować na kilka sposobów:

  • poprzez wysłanie Ekspresowego kodu *125*2# ,
  • w automatycznym serwisie dzwoniąc pod numer *9602,
  • kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika pod numerem *9602 wybierając „0”.

Włączenie usługi kosztuje 2 złote, miesięczna cena usługi to 1 zł.

(ź)Era

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.3 (głosy: 5)
Tagi: | era | tak | pre-paid | promocje Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 22
Komentarze: 22 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.29 17:32 Odpowiedz
Prosta odpowiedź na wojnę cenową. To świetny sposób na zatrzymanie starych klientów i pozyskanie nowych. Gdyby TT odpowiedział na Fresha ofertą typu "Taniej do wszystkich" sim+ czy pakietem "taniej do wszystkich" w Heyah- to stałby się kolejną, zwyczajną ofertą. A tak- 29gr za godzinę rozmowy- to największy przełom w rozmowach wewnątrzsieciowych i na stacjonarne. Już 99gr/h było świetnym wyjściem, ale 29gr- to strzał w dziesiątkę. Oferta unikatowa i bezkonkurencyjna w swojej lidze.
Anonimxer
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 21:29 Odpowiedz
Hoho czyli oferta wazna cale 8 miesiecy bardzo dobrze. Wg mnie nei ma lepszej oferty wewnatrzsieciowej. Bez pakietow bez niczego proste zasady aktywacja co miesiac za zlotowke i dzwonimy po w/w numer jak tylko chcemy za jedna oplata super krok.
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 19:49 Odpowiedz
Moim zdaniem oferta świetna- dla ludzi, którzy dzwonią do ery i na stacjonarne. U mnie to zdecydowana większość znajomych. W obecnej sytuacji rezygnuję z wykupywania numerków za grosze, czy pakietów minutowych. 29gr za każde, nawet godzinne połączenie- tak tanio jeszcze nie było. Oferta aktualna do początku listopada...a do tego czasu wiele może się zmienić. Ani Play, ani Plus z 29gr/min do wszystkich- może nie uciekną. To mocny atak TT. I moim zdaniem- oferta znacznie korzystniejsza: godzina do wybranych w cenie minuty do wszystkich.
Anonimdidi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 15:17 Odpowiedz
no ja jestem w play tak taku simplusie i orange i powiem tak taktaka ma juz kilka lat i jest ok pod warunkiem ze ma sie znajomych w tak taku.ale w pleju juz prawie 2 lata jestem i patrzac na wszystkie sieci jest super bo od poczatku jego stawki sa najnizsze .wejscie playa na rynek przelamalo zasady ustalone miedzy trzema pierwszymi sieciami .tylko dzieki tej sieci inne by niestracic klijetow podjely paniczna probe utrzymania klijetow. pozdrawiam adonaj@onet.eu
Anonimcud tuska
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 14:22 Odpowiedz
Az strach pomyslec coby bylo gdyby nie pley?
AnonimGos
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 13:37 Odpowiedz
Zapomnieliście o jednej "malutkiej" rzeczy, że ta oferta dotyczy tylko Nowego Tak-Taka, a nie najbardziej popularnej taryfy HAPY !!!! - więc się tak nie podniecajcie bo ni ma czym.
Anonimmr.nick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 13:33 Odpowiedz
No tak a w regulaminie pisze ze: Oferta specjalna: Godzina połączenia do Abonentów sieci Era, Użytkowników systemu Tak Tak i krajowych sieci stacjonarnych w okresie: 26.03.2009 r. - 02.11.2009 r. (włącznie) a od 2 listopada znow 99 gr.
Anonimvinci
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 12:17 Odpowiedz
Prawda jest taka, że pre-paid się dobiera pod kątem ilości znajomych w sanej sieci. Dla ludzi, któzy mają najbliższych w erze + stacjonarne (rodzina, praca itp.) to genialna sprawa. do tego proste i prawie darmowe - 1 pln miesięcznie to bardziej jak formalność niż opłata
Anonimsade
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 10:34 Odpowiedz
Ech, wam dogodzić. 29 groszy nawet za godzinę rozmowy z każdymw sieci i na stacjonarne to źle? to nowe warunki istniejącego wcześniej pakietu, więc jak to porównać z nową taryfą play? dla ludzi, którzy mają znajomych w Erze ekstra sprawa, o wiele lepsza (dla nich) niż Play
Anonimpako
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 08:48 Odpowiedz
BEZNADZIEJA-zamiast zrobic do wszystkich po 0,29gr to w sieci ludzie przejda do playa albo simplusa bo maja o niebo lepsza promocje!!!!!!!
AnonimKolec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 01:36 Odpowiedz
Byłem dzisiaj u fryzjera. TT też widzę podciął sobie grzywkę, żeby przyciągać spojrzenia magiczną stawką 0,29PLN.
Anonimcud tuska
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 01:14 Odpowiedz
Ta promocja pewnie potrwa krotko.Ja jeszcze nigdy z jedna osoba niegadalem tak dlugo przez fon.Od tego mozna dostac raka ptaka.
Anonimjanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.26 01:06 Odpowiedz
jak dla mnie super ))
Anonimarti
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 22:47 Odpowiedz
I to ma być odpowiedź na Play lipa totalna jestem od lat w tik taku ale widzę że trzeba spadać tam gdzie naprawdę jest TANIO!
Anonimfx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 22:39 Odpowiedz
Ciekawe kiedy ruszy do ataku ta zasr..a Pomarańcza ale Oni są beznadziejni. :-( tylko by brali i golili z kasy.
AnonimKing
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 23:03
@fx wydaje mi się że ruszy już nie długo... ale może na razie skupiają się na przygotowaniu oferty na abonament?? Rzecznik się wypowiedział na temat tego że Orange zależy na klientach abonamentowych...
Anonimpolomon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 22:18 Odpowiedz
Era płaci Tp za połaczenie do sieci Tp 3 gr za połaczenie i za zakończenie 4 gr bez wzgledu na czas połaczenia a wiec 29 gr to nic specjalnego
KanKan
Administrator


Posty: 2288
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 22:02 Odpowiedz
Przepraszam za trochę spóźnione informacje, ale miałem wizytę u lekarza. Inna sprawa to mamy od dwóch dni bardzo poważne problemy techniczne. Pozdrawiam Andrzej
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 21:57 Odpowiedz
Oferta wymiata po prostu. Takiego posunięcia się nie spodziewałem. Świetna oferta
FawuFawu
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 305
Zarejestrowany:
2008-02-01 15:28:53
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 22:13
Oferta SUPER ale TYLKO dla monogamistów! :-)
FawuFawu
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 305
Zarejestrowany:
2008-02-01 15:28:53
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 22:15
Gdzie te czasy kiedy w Erze rozmawiało się za 1 grosz?! ale też za 3,50zł. za minutkę :-)
FawuFawu
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 305
Zarejestrowany:
2008-02-01 15:28:53
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.25 21:55 Odpowiedz
a do innych sieci zonk!