REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: rafaik2010-01-11 16:20 | Rynek | play | wośp
rafaik
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 21

27 tys. smsów z Play dla WOŚP

Abonenci Play wysłali 27 712 smsów na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak zaznaczył Marcin Gruszka rzecznik operatora "dane jeszcze mogą się poprawić". Dzięki temu chore dzieci dostaną około 140 tysięcy złotych.

(ź) Blog rzecznika Play

rafaik


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4 (głosy: 2)
Tagi: | play | wośp Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 21
Komentarze: 21 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.12 00:17 Odpowiedz
Zapominacie o jednym. Sluzbowe telefony ludzie jak narazie maja tylko z W3. Wiec duzo ludzi bylo hojnych za kase szefa co placi faktury
AnonimGormar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 22:33 Odpowiedz
@Lucku, a ty masz kolejną szanse do czepiania się. I tak o to wszyscy są zadowoleni .
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 22:02 Odpowiedz
~Gormar (?) " na prawdę " to masz kolejną okazję jedynie do chwalenia się (-: Ale przecież wolno Ci (-:
AnonimGormar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 21:32 Odpowiedz
@Lucku. Ja nigdy nie twierdziłem, że jestem skromny . Parę osób twierdziło, że skoro jestem w Playu to musze być skąpy, ale tak na prawdę to ja po prostu jestem oszczędny . A to, że tyle SMS'ów wysłałem na WOŚP jest po części tym spowodowane. Po prostu w Święta dzwoniłem bardzo dużo za 5gr/minuta w PF (oraz jeszcze więcej darmo poprzez VoIP) a na koncie w MegaMixie pozostało mi sporo kasy. Uznałem, że wydanie ich na WOŚP jest najlepszym pomysłem.
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 21:16 Odpowiedz
~Gormar (?) Już się pochwaliłeś - w swojej "wrodzonej" skromności - już wiemy (-:
Anonimkamishone
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.12 02:07
Sorry lucek ja nie pochodze od rydzyka a że nie daje na owsianke tylko fundacje tvn lub fundacje polsat a owsianka mnie nie interesuje a po drugie wszyscy paczą na zwykłego obywatela a politycy mają to wszystko w dupie jak w twojej mijescowości była tragedia i zniszczyło dom to co zrobisz pujdziesz do caritas bo zawsze jest tak że jak jakaś katastrofa to ludzie właśnie liczą na wiernych bo państwo ma ich gdzieś dużo obiecują mało robią pozdro
Anonimasdf
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.12 09:33
w sumie to caritas zbiera wiecej kasy niz WOŚP a nikt jakos w TV sie tym nie podnieca
kamishonekamishone
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 24
Zarejestrowany:
2009-11-04 19:37:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.12 11:23
lucek ja nie jestem z ojca rydzyka ja nie daje bo nie mam ochoty nie wszycy daj ja daje na fundacje tvn a nie mam ochoty na owsianke tego oszusta i jzu co myslisz ze pensyjki nie ma i nie uczymuje pracowników za darmo ich czyma sorry a jak jakas katastrofa kleka w polsce to ludzie gdzie do wiernych ojca rdzyka bo ząd ma w dupie wszystko ludzia nie pomaga a fiskus zaciera raczki z wysłanych smsów podatek zgarnie i nie pavcza na owsianke pozdro dla ciebie
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.12 15:52
~kamishone Może dawać , możesz nie dawać - to twoja sprawa . Jednak nie masz prawa PUBLICZNIE opluwać ludzi , którzy od kilkunastu lat robią tak wiele dla innych . Działania tej fundacji są od początku kontrolowane , jak żadnej innej . Zawsze wszystko gra , czego nie można powiedzieć o przedsięwzięciach finansowych twojego "ojca chrzestnego" z Torunia . Fundacja WOŚP działała podczas rządów wszystkich opcji politycznych - przychylnych jej i nienawidzących jej . Gdyby tylko ISTNIAŁ CIEŃ dowodów na twoje bezmyślne pomówienia - już dawno by ją wykończono . Każda WIELKA fundacja - także TVN i Polsatu - MUSI zatrudniać pracowników . Zbiórka pieniędzy to tylko część ich pracy . Robienie z tego zarzutu TYLKO fundacji WOŚP , wskazuje na brak zdolności myślenia u ciebie . Przenoszenie swojej niechęci do rządu i jego organów na Owsiaka , jest kolejnym przykładem opierania się na bezmyślnych pomówieniach propagowanych na antenie gadzinówki z Torunia . Prymitywizm twojej "wypowiedzi" widać i w jej stylu i w jej treści .
AnonimGormar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 21:00 Odpowiedz
@asjhk. Na pewno pod dobry numer SMS'y wysyłałeś? Ja oprócz potwierdzenia odebrania wiadomości, to za każdym razem otrzymałem podziękowania od WOŚP i Play. Prawdę mówiąc to nawet zaczęło mnie to irytować (już po drugim razie). Jak chcesz mogę je tobie podesłać .
Anonimasjhk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 20:52 Odpowiedz
Play to sciągnoł kasę a nawet dziękuje za sms zwrotny nie przysłali co za porąbana sieć
Anonimmati
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 20:20 Odpowiedz
masakra, w playu sami skąpcy, albo "pryszczaci" z pustym kontem...
AnonimGormar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 20:06 Odpowiedz
@Miron. Zbyt daleko idące wioski wysuwasz. Blisko dwukrotna różnica (w przeliczeniu na liczbę aktywnych kart SIM) wynika zapewne ze skąpstwa klientów Play. Zresztą nie ma co się dziwić, skoro większość osób zmieniała sieć po to aby zaoszczędzić. Krezusi płacący ponad 30 gr/minuta pozostali w W3 . I niestety z tego typu wyczulonych na cenę użytkowników P4 będzie musiało się przez lata zmagać. Ale na szczęście jeżeli nie upadną to kliencie na tym będą korzystali. W sumie trochę mnie zawiedli klienci Play, ale ostatecznie co mnie interesuje kto ile pieniędzy przeznacza na wsparcie fundacji charytatywnych. Najważniejsze, że ja wysłałem 12 SMS'ów (samą końcówkę nabiłem ;]), gdyż w śnieżycę nie chciało mi się wychodzić z domu, a na tyle było mnie stać.
Anonimcontroverse
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 20:01 Odpowiedz
Znaczy to tyle, ze operator ma kilka razy mnie użytkowników
AnonimMiron
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 18:31 Odpowiedz
Z Orange 227 tys, z innych sieci podobnie a z Play tylko 27 tys..??? Czyli znaczy to tyle, ze uzytkownicy Play nie maja na koncie wiecej niz 6zl potrzebne na wyslanie sms-a...-)))
AnonimGormar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 20:15
@Miron. Zbyt daleko idące wnioski wysuwasz. Blisko dwukrotna różnica (w przeliczeniu na liczbę aktywnych kart SIM) wynika zapewne ze skąpstwa klientów Play. Zresztą nie ma co się dziwić, skoro większość osób zmieniała sieć po to aby zaoszczędzić. Krezusi płacący ponad 30 gr/minuta pozostali w W3 . Niestety z tego typu wyczulonymi na cenę użytkownikami, P4 będzie musiało zmagać się przez lata. Ale na szczęście jeżeli nie upadną to kto zechce na tym skorzysta. W sumie trochę mnie zawiedli niektórzy klienci Play, ale ostatecznie co mnie interesuje kto ile pieniędzy przeznacza na wsparcie fundacji charytatywnych. Najważniejsze, że ja wysłałem 12 SMS'ów (samą końcówkę nabiłem ;]), gdyż w śnieżycę nie chciało mi się wychodzić z domu, a na tyle było mnie stać.
kamishonekamishone
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 24
Zarejestrowany:
2009-11-04 19:37:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 21:01
sorry miron ja nie mam 6 a 160 złoty na koncie i nie wysłałem smsa owsiance na jego bmw sorry nic z tego pozdro
kamishonekamishone
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 24
Zarejestrowany:
2009-11-04 19:37:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 21:05
kiedys wysyłałem ale za duzo zeczy sie dowiedziałem i nic z tego pozdro
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 21:13
~kamishone Jak widać należysz do bezmyślnych słuchaczy rydzykowego radia . Tylko oni - w swojej głupocie - są w stanie uwierzyć w pomówienia rzucane na Owsiaka . A tak łatwo wejść na stronę WOŚP i zobaczyć rozliczenia finansowe . Natomiast padre Rydzyk nie ma zwyczaju rozliczać sie z otrzymanych datków . Do tej pory nie wiadomo , co się stało z akcjami i darowiznami zbieranymi na gdańska stocznię !Za to fundacja Owsiaka jest jedną z najczęściej kontrolowanych -od 18 lat ! - właśnie przez nieustanne pomówienia takich bezrozumnych a zawistnych ludzików jak ty !
AnonimKLIK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.12 09:27
Lucek - jak masz to daj, kazdy ma prawo wyboru na co przeznaczy swoje pieniadze, czy chce sluchac radia Maryja czy Zet czytac Wyborcza czy Rzeczpospolita.
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.12 15:25
~Klik Ja nie mam pretensji do nikogo tylko za to , że dal czy że nie dał (-: Jednak publiczne rzucanie bezpodstawnych oskarżeń i próba bezmyślnej dyskredytacji wskazuje na bezmyślność takiego osobnika . Niestety , to właśnie radio maga z Torunia celuje w podsycaniu tak prymitywnych postaw .