REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-03-16 13:24 | Rynek | polsat | lte | testy | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 40

2 tys. osób w pierwszym etapie testów LTE CP

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Cyfrowy Polsat startuje z testami konsumenckimi najnowszego produktu - Internetu LTE. W pierwszym etapie testów, który został zaplanowany do 30 czerwca br. weźmie udział 2 tysiące osób - uczestnicy akcji "Zapisz się na Internet LTE", pracownicy i współpracownicy operatora, pracownicy sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu oraz przedstawiciele mediów. Co miesiąc otrzymają oni do wykorzystania bezpłatny pakiet danych o wielkości 100 GB.

Przez ponad trzy miesiące Cyfrowy Polsat będzie aktywnie wsłuchiwał się w komentarze i opinie na temat swojego najnowszego produktu - szerokopasmowego dostępu do Internetu mobilnego w najnowocześniejszej technologii LTE - wydawane przez użytkowników. Z myślą o nich uruchomiono testy konsumenckie, które mają na celu zebranie informacji zwrotnych o usłudze i sprzęcie, tak aby w przyszłości zaprojektować usługi jak najlepiej odpowiadające na oczekiwania klientów.

- Bardzo wierzę, że bezprzewodowe technologie dostępu do Internetu, w szczególności LTE, która ze względu na swoje parametry i oferowane prędkości ma niezwykle duży potencjał wzrostu, w dłuższej perspektywie zrewolucjonizują rynek i nawiążą równorzędną walkę z Internetem kablowym, posiadając jednocześnie przewagę mobilności. Dla nas, jako firmy mediowej jest to szczególnie ważne w obliczu zmieniającej się konsumpcji mediów i rozwoju rynku urządzeń mobilnych - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Spośród kilkudziesięciu tysięcy osób biorących udział w akcji "Zapisz się na Internet LTE" została wyłoniona grupa półtora tysiąca użytkowników znajdujących się w zasięgu sieci LTE. Każdy z nich otrzyma co miesiąc do wykorzystania bezpłatny pakiet danych o wielkości 100 GB, z czego 50 GB w godzinach 8.00 - 24.00 i kolejne 50 GB przez pozostałą część doby. Po zakończeniu testów osoby zadowolone z Internetu LTE będą mogły nadal korzystać z usług na warunkach określonych w umowie, otrzymując bezpłatny pakiet 100 GB danych na kolejne trzy miesiące. Umowę można też rozwiązać bez żadnych kosztów do dnia wskazanego w dokumencie, a jedynym warunkiem jest zwrot nieuszkodzonego modemu. Wszyscy testerzy zostaną poproszeni o wyrażanie opinii na temat jakości działania usługi, co pozwoli Cyfrowemu Polsatowi na bieżąco rozwiązywać ewentualne nieprawidłowości techniczne w działaniu usługi i modemu.

Modem Speed 1000

Do testów Cyfrowy Polsat zaoferował prototypowy modem USB firmy IPWireless - Speed 1000, który został wyprodukowany specjalnie dla Cyfrowego Polsatu i jest pierwszym na świecie komercyjnym modemem obsługującym częstotliwość 1800 MHz. Podczas testów konsumenckich usługi będą świadczone w kanale 10 MHz, co pozwoli modemowi na pracę z prędkością do 73 Mb/s przy pobieraniu danych i do 25 Mb/s - przy wysyłaniu. Jednocześnie

spółka cały czas intensywnie pracuje nad rozwojem technologii, by w przyszłości móc osiągnąć jeszcze wyższe parametry szybkości transferu danych w kanale 20 MHz - odpowiednio do 100 i do 50 Mb/s.

Modem Speed 1000 dostarczany jest do klientów w zestawie z anteną zewnętrzną magnetyczną (parapetową) lub "kominową" - wydawaną na życzenie. Zastosowanie anteny pozwala na poprawę jakości odbieranego sygnału oraz zasięgu, co przekłada się na wzrost szybkości transmisji danych.

Karty SIM Internet LTE/HSPA+ dla Cyfrowego Polsatu opracowała i wyprodukowała firma Oberthur Technologies, jeden z największych światowych dostawców tego rodzaju rozwiązań. Oberthur Technologies jest także producentem kart SIM operatora do telefonii komórkowej i dotychczas oferowanego Internetu.

Przyszłość LTE w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat przygotowując się do komercyjnego wdrożenia Internetu LTE, cały czas pracuje nad rozwojem modemów. Obok modemu Speed 1000, we współpracy z firmą HUAWEI rozwija modem trzyzakresowy E398, który pracuje w kanale 20 MHz i obsługuje częstotliwości 1800 MHz dla technologii LTE oraz 900 i 2100 MHz dla technologii HSPA+. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci Cyfrowego Polsatu używając jednego modemu, będą mogli docelowo korzystać z obydwu usług dostępu do Internetu operatora, świadczonych w technologiach HSPA+ i LTE. Maksymalna prędkość pobierania danych dla modemu Huawei wynosi 100 Mb/s, a ich wysyłania 50 Mb/s.

Zasięg usług LTE

Cyfrowy Polsat usługi będzie świadczył w pierwszej na świecie sieci LTE 1800 MHz, która we wrześniu br. została uruchomiona przez Mobyland Sp. z o.o. we współpracy z CenterNet SA. Sieć LTE jest znacząco szybsza od pozostałych sieci działających w Polsce - pozwala na pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s, a docelowo do 326 Mb/s oraz wysyłanie danych z prędkością do 50 Mb/s, a docelowo do 86 Mb/s. W porównaniu do technologii HSPA+ czy UMTS charakteryzuje się dużo mniejszymi opóźnieniami i pozwala na obsługę znacząco większej liczby użytkowników.

Usługi LTE są obecnie dostępne na większości spośród blisko 500 stacji bazowych, na których świadczone są usługi HSPA+. W kolejnych etapach sieć będzie sukcesywnie rozbudowywana.

Przewagi Internetu LTE

Internet LTE w Cyfrowym Polsacie, dzięki swoim właściwościom technicznym oraz parametrom jakościowym może docelowo z powodzeniem zastąpić Internet stacjonarny, będąc jednocześnie odpowiedzią dla coraz bardziej wymagających konsumentów i rosnących możliwości oferowanych przez sieć. Jednocześnie posiada atut mobilności, który staje się coraz bardziej oczekiwany przez konsumentów. Pojemność, szybkość, minimalne opóźnienia - taki potencjał ma w sobie mobilny Internet najnowszej generacji. Różnice widać gołym okiem. Dla porównania, ściąganie pełnometrażowego filmu HD z sieci w technologii UMTS zajmuje około 2 godzin, HSPA+ pobierze taki film w kilkadziesiąt minut, a LTE w kilka minut. Wszystko to sprawia, że dzięki Internetowi LTE w Cyfrowym Polsacie klienci będą mogli swobodnie korzystać z usług interaktywnych i multimedialnych, wymagających dużej przepustowości i transmisji w czasie rzeczywistym, jak gry online, komunikacja wideo czy telewizja HD przez Internet.

Specyfikacje techniczne sprzętu

Specyfikacja modemu Speed 1000 IPWireless:

  • technologia: LTE
  • częstotliwość: 1800 MHz
  • max. prędkość pobierania danych:
    dla kanału 10 MHz: 73 Mb/s
    dla kanału 20 MHz: 100 Mb/s (po zmianie oprogramowania)
  • max. prędkość wysyłania danych:
    dla kanału 10 MHz: 25 Mb/s
    dla kanału 20 MHz: 50 Mb/s (po zmianie oprogramowania)
  • pobór mocy: max. 2,5 W
  • intuicyjna instalacja: plug & play
  • możliwość podłączenia anteny zewnętrznej (gniazdo antenowe)
  • wymagania systemowe - system operacyjny: Win XP z minimum SP2, Win Vista, Win 7; port USB 2.0

Specyfikacja modemu E398 HUAWEI:

  • technologia: LTE i HSPA+
  • częstotliwość: 1800 MHz LTE oraz 900 i 2100 MHz HSPA+
  • kanał: 20 MHz
  • max. prędkość pobierania danych: 100 Mb/s
  •  max. prędkość wysyłania danych: 50 Mb/s
  • zapisywanie informacji na karcie MicroSD
  • możliwość podłączenia anteny zewnętrznej (2 gniazda antenowe)

Specyfikacja anteny magnetycznej:

  • obsługiwane częstotliwości: 790-960 MHz, 1710-1880 MHz, 2500-2700 MHz
  • zysk energetyczny: max. 2 dBl
  • długość kabla: 3 m
  • kompatybilność: modem Speed 1000
  • możliwość ustawienia w pozycji pionowej lub poziomej
  • zintegrowany magnes

Specyfikacja anteny kominowej:

  • obsługiwane częstotliwości: 790-960 MHz, 1710-1880 MHz, 2570-2620 MHz
  • zysk energetyczny: 2-3 dBi
  • długość kabla: 2 x 10m
  • kompatybilność - modem Speed 1000
  • polaryzacja pionowa

źródło: Cyfrowy Polsat

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 1)
Tagi: | polsat | lte | testy | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 40
Komentarze: 40 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimStolarka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.21 21:57 Odpowiedz
cytat:
Ja tam bym brał tablet albo netbooka a nie telefon z LTE. Takiego potencjały nie wykorzysta się w takim urządzeniu. Wystarczy jakiś pakiet internetowy i 3G. LTE pokazuje na co je stać dopiero w większych urządzeniach, gdzie prędkość transferu faktycznie ma duże znaczenie.
Do netbooka podepniesz dowolny modem na USB, tablet musi mieć taki modem już wbudowany, co dość znacznie podnosi cenę takiego sprzętu. A netbooka możesz kupić nawet poniżej 1000zł (inna bajka czy takie rozwiązanie ma sens, zwłaszcza przy takich prędkościach jakie LTE Polsatu pokazało, że da się osiągać...).
AnonimKasabian
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.20 22:41 Odpowiedz
Ja tam bym brał tablet albo netbooka a nie telefon z LTE. Takiego potencjały nie wykorzysta się w takim urządzeniu. Wystarczy jakiś pakiet internetowy i 3G. LTE pokazuje na co je stać dopiero w większych urządzeniach, gdzie prędkość transferu faktycznie ma duże znaczenie.
AnonimDesperados
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.17 22:38 Odpowiedz
cytat:
cytat:
cytat:
No właśnie - LTE jeszcze nie ma na rynku, a wy sprzętu szukacie Poczekajcie aż LTe ruszy, sprzęt się pojawi, później stanieje i zobaczy się co warto kupić (nowy sprzęt nie musi być wcale dobry...)
Z zakupem sprzętu w sumie nie ma się co spieszyć, ale jak ktoś będzie przedłużał umowę u swojego operatora to warto się nim zainteresować.
No i właśnie teraz mam problem, bo telefon w sumie już mógłbym zmienić, a cenników LTE jak nie było tak nie ma, nawet orientacyjnych pakietów nie znamy...
A nie możesz przejść z umową na czas nieokreślony ? LTE wyjdzie za 2 miechy (jak dobrze pójdzie), tyle chyba możesz poczekać. Do tego czasu będą już przetestowane telefony i tablety...
AnonimLewak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.19 17:37
Ja bym wziął ofertę na kartę i poczekał do debiutu LTE a potem ew. na innych operatorów. LTE do telefonu się nie nadaje, więc zostają tylko tablety
AnonimJogurt
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.16 19:14 Odpowiedz
cytat:
cytat:
No właśnie - LTE jeszcze nie ma na rynku, a wy sprzętu szukacie Poczekajcie aż LTe ruszy, sprzęt się pojawi, później stanieje i zobaczy się co warto kupić (nowy sprzęt nie musi być wcale dobry...)
Z zakupem sprzętu w sumie nie ma się co spieszyć, ale jak ktoś będzie przedłużał umowę u swojego operatora to warto się nim zainteresować.
No i właśnie teraz mam problem, bo telefon w sumie już mógłbym zmienić, a cenników LTE jak nie było tak nie ma, nawet orientacyjnych pakietów nie znamy...
AnonimAdin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.15 22:52 Odpowiedz
cytat:
No właśnie - LTE jeszcze nie ma na rynku, a wy sprzętu szukacie Poczekajcie aż LTe ruszy, sprzęt się pojawi, później stanieje i zobaczy się co warto kupić (nowy sprzęt nie musi być wcale dobry...)
Z zakupem sprzętu w sumie nie ma się co spieszyć, ale jak ktoś będzie przedłużał umowę u swojego operatora to warto się nim zainteresować.
AnonimWhizzz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.12 18:57 Odpowiedz
cytat:
cytat:
cytat:
Wszystkie takie technologie przychodzą do nas z Japonii - to oni do tej pory nie mają telefonów spierających LTE ? Nie chce mi się jakoś wierzyć Fajnie by było, gdyby Polsat do LTE dorzucał w jakiejś promocyjnej cenie np. tablet - to byłoby coś...
Pewnie mają, ale LTE w Europie nie jest tak popularne jak na Dalekim Wschodzie. Przypomnij sobie jak było z 3G - tez kilka lat minęło zanim się upowszechniło, a pierwsze telefony kosztowały bardzo dużo.
Ekhm... Telefony i tablety obsługujące LTE już są u nas na rynku, tylko że to najdroższe i najnowsze modele. No i co komu po tym, jak LTE maja tylko testerzy ? Szal sie zacznie jak LTE bedzie mozna normalnie kupic - zobaczycie...
Są, a raczej będą. Nowe wersje (obsługujące LTE) mają się pojawić na dniach lub w ciągu kilku tygodni. Szkoda, że na LTE trzeba jeszcze poczekać
AnonimAndrew
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.13 22:40
No właśnie - LTE jeszcze nie ma na rynku, a wy sprzętu szukacie Poczekajcie aż LTe ruszy, sprzęt się pojawi, później stanieje i zobaczy się co warto kupić (nowy sprzęt nie musi być wcale dobry...)
AnonimRurka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.10 20:46 Odpowiedz
cytat:
cytat:
Wszystkie takie technologie przychodzą do nas z Japonii - to oni do tej pory nie mają telefonów spierających LTE ? Nie chce mi się jakoś wierzyć Fajnie by było, gdyby Polsat do LTE dorzucał w jakiejś promocyjnej cenie np. tablet - to byłoby coś...
Pewnie mają, ale LTE w Europie nie jest tak popularne jak na Dalekim Wschodzie. Przypomnij sobie jak było z 3G - tez kilka lat minęło zanim się upowszechniło, a pierwsze telefony kosztowały bardzo dużo.
Ekhm... Telefony i tablety obsługujące LTE już są u nas na rynku, tylko że to najdroższe i najnowsze modele. No i co komu po tym, jak LTE maja tylko testerzy ? Szal sie zacznie jak LTE bedzie mozna normalnie kupic - zobaczycie...
AnonimSucharek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.09 18:17 Odpowiedz
cytat:
Wszystkie takie technologie przychodzą do nas z Japonii - to oni do tej pory nie mają telefonów spierających LTE ? Nie chce mi się jakoś wierzyć Fajnie by było, gdyby Polsat do LTE dorzucał w jakiejś promocyjnej cenie np. tablet - to byłoby coś...
Pewnie mają, ale LTE w Europie nie jest tak popularne jak na Dalekim Wschodzie. Przypomnij sobie jak było z 3G - tez kilka lat minęło zanim się upowszechniło, a pierwsze telefony kosztowały bardzo dużo.
AnonimkonAir
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.04 13:54 Odpowiedz
Ja bym chciał zobaczyć informację, że na rynek wchodzą też urządzenia mobilne obsługujące LTE. Bieganie z modemem wystającym z lapka jest mało wygodne...
AnonimKarolcia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.06 23:41
LTE to na tyle nowa technologia, że na urządzenia powszechnie ją wspierające trzeba trochę poczekać. Jest tylko kilka krajów które ją wdrażają, więc produkowanie sprzętu na skalę 'masową' nie jest raczej opłacalne.
AnonimAndromeda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.08 22:47
Wszystkie takie technologie przychodzą do nas z Japonii - to oni do tej pory nie mają telefonów spierających LTE ? Nie chce mi się jakoś wierzyć Fajnie by było, gdyby Polsat do LTE dorzucał w jakiejś promocyjnej cenie np. tablet - to byłoby coś...
AnonimAndal
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.03 20:33 Odpowiedz
cytat:
cytat:
Skoro są takie urządzenia, to u nas pewnie też się pojawią. Ac o to Polacy gorsi są jakoś czy co ?
No nie gorsi, ale jak historia pokazuje, to wszystko co pojawia się za oceanem do nas trafia po paru latach. Obyśmy w przypadku LTE nie musieli tyle czekać
W przypadku LTE jesteśmy w czołówce europejskiej i światowej. Powiem więcej - nasze LTE z docelowym 100 i 75Mbit/s jest jednym z najszybszych na świecie. Jak widać nie w każdej dziedzinie 'zachód' nas wyprzedza o kilka lat
AnonimDykta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.03 23:17
Dobrze wiedzieć, że nie ze wszystkim jesteśmy sto lat za murzynami Mam tylko wątpliwości czy 100Mbit będzie osiągalne dla takiego przeciętnego użytkownika. Z drugiej strony nawet 20 będzie niezłe, zwłaszcza że to można mieć w laptopie na mieście
AnonimRadman
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.28 19:17 Odpowiedz
cytat:
Skoro są takie urządzenia, to u nas pewnie też się pojawią. Ac o to Polacy gorsi są jakoś czy co ?
No nie gorsi, ale jak historia pokazuje, to wszystko co pojawia się za oceanem do nas trafia po paru latach. Obyśmy w przypadku LTE nie musieli tyle czekać
AnonimMaziaja
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.26 22:22 Odpowiedz
Nie wiecie czasem czy routery LTE beda oferowaly tez wsparcie dla HSPA+ ? Na zachodzie sa takie (do LTE) dostepne, ale nie wiem jak to bedzie u nas...
AnonimPrzetrzeb
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.27 13:52
Skoro są takie urządzenia, to u nas pewnie też się pojawią. Ac o to Polacy gorsi są jakoś czy co ?
Anonimrave_lover
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.22 23:43 Odpowiedz
Ja tam nie narzekam na ten darmowy internet. Fakttycznie zdarza się że zrywa połączenie czy coś wariuje z modemem. Ale to są testy i nie płace za to.
Anonimherbatnik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.21 19:01 Odpowiedz
Prozak - poczekaj na cenniki i uruchomienie komercyjnej usługi. A potem, jak będziesz miał realne powody, to będziesz mógł sobie ponarzekać.
AnonimAdamo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.20 13:28 Odpowiedz
cytat:
Cyfrowy Polsat, zawsze są piękne zapowiedzi a potem oferta byle jaka i wysokie abonamenty.Testy super ale co dalej.
Zapowiedzi piękne to ma każdy operator. Tutaj jest to jednak poparte testami użytkowników, a nie samej firmy w warunkach laboratoryjnych... Co dalej ? Poczekaj do końca czerwca na koniec testów i pojawienie się cenników/abonamentów.
PROZAKPROZAK
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2019
Zarejestrowany:
2007-04-02 18:05:42
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.19 22:53 Odpowiedz
Cyfrowy Polsat, zawsze są piękne zapowiedzi a potem oferta byle jaka i wysokie abonamenty.Testy super ale co dalej.
AnonimStool
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.19 22:16 Odpowiedz
Mnie tam bardziej interesują ceny, a tych na razie nie widać... Polsat jakoś nie spieszy się z cennikami, a jedyny abonament jaki do tej pory 'wypłynął' to ten który mają zaoferowany w umowach testerzy.
Anonimsaper
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.09 21:05 Odpowiedz
cytat:
Właśnie przetestowałem sobie na tym modemie MW2 i całkiem przyzwoicie się grało. Pingi mogły by być trochę wyższe. No ale póki nie ma pokazu slajdów, póty można sprzedawać headshoty
Chyba niższe Ja tam nie narzekam, u mnie utrzymują się gdzieś mieszy 20 a 40ms, co spokojnie wystarcza do gry w cokolwiek online. Zewnetrzne IP też pomaga
Anonimpr0gam3r
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.10 19:07
Właśnie za te pingi i zewnętrzne IP kocham LTE Kompa mam podpiętego do sieci w akademiku i nie ma szans na postawienie serwera 'na zewnątrz'. Z LTE stawiam serwer, a reszta kumpli łączy się do mnie po LAN - proste i skuteczne
AnonimKonrad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.08 15:07 Odpowiedz
Mnie boli tylko jedno - zrywanie połączenia. Pingi są świetne, gra się bardzo przyjemnie, ale... jak podczas rozgrywki mnie rozłączy to cała sesja np. w CS jest stracona. Mam nadzieję, że po zakończeniu testów połączenia będą bardziej stabilne.
Anonimjeremy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.08 19:33
U mnie dzisiaj modem szaleje przez cały dzień, praktycznie nie da się korzystać z netu. Mam nadzieję że to przejściowe, bo do tej pory działał bezproblemowo.
AnonimBanned
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.07 12:03 Odpowiedz
cytat:
Właśnie przetestowałem sobie na tym modemie MW2 i całkiem przyzwoicie się grało. Pingi mogły by być trochę wyższe. No ale póki nie ma pokazu slajdów, póty można sprzedawać headshoty
Dokładnie Testowałem CSa, MW2 i kilka MMO - w każdym przypadku można było grać bez żadnych problemów. Teraz siedzenie na wykładach stało się dużo przyjemniejsze PS. Udostępnianie połączenia internetowego ROX
AnonimHaster
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.06 20:41 Odpowiedz
cytat:
Fajnie jest być takim testerem . Dostałem internet i mam go zupełnie za darmo, z limitami które mam problem aby wykorzystać w pełni. Transfer u mnie w mieście nie jest najgorszy, średnio mam jakieś 15 do 20 mega. Czasem się przeklęty zerwie, no ale to chyba już taki urok mobilnych urządzeń. Ja klikam po prostu eterycznie "Lubie to" .
W ten sposób Polsat zyskuje sobie wiernych klientów, którzy po kilku miesiącach testów nie będą potrafili żyć bez LTE No i jak oni będą zadowoleni, to ściągną swoich znajomych, a ci z kolei swoich, itd... Warto dbać o klienta
AnonimTester
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.04 16:37 Odpowiedz
Fajnie jest być takim testerem . Dostałem internet i mam go zupełnie za darmo, z limitami które mam problem aby wykorzystać w pełni. Transfer u mnie w mieście nie jest najgorszy, średnio mam jakieś 15 do 20 mega. Czasem się przeklęty zerwie, no ale to chyba już taki urok mobilnych urządzeń. Ja klikam po prostu eterycznie "Lubie to" .
Anonimnazim
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.02 18:33 Odpowiedz
cytat:
Polsat mial tylu chetnych na testy, ze nawet jakby zrobili druga ture, to nie ma co liczyc na jakies nowe zapisy. wezma tych co juz testuja, ale tych co sie na pierwsze nei zalapali.
drugiej tury testow to już raczej nie będzie, no chyba, ze nagle wymysla cos zupelnie nowego, oczywiście ja nie mam na co narzekac - ja na testy się zalapalem
AnonimMawerik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.03 20:17
Właśnie przetestowałem sobie na tym modemie MW2 i całkiem przyzwoicie się grało. Pingi mogły by być trochę wyższe. No ale póki nie ma pokazu slajdów, póty można sprzedawać headshoty
Anonimmaxxer
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.03.31 16:58 Odpowiedz
cytat:
Sorry stary, ale chyba nic z tego. Zapisy byly dawno temu i raczej nie bedzie nowych. No chyba ze Polsat postanowi rozszerzyc zasieg testow, ale na to bym nie liczyl...
Dokładnie. obecne zapisy na stronie Polsatu sa tylko dla tych co chca pozniej w pierwszej kolejnosci byc poinformowani o tym, ze ruszy sprzedaz.
Anonimtym
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.01 22:48
Polsat mial tylu chetnych na testy, ze nawet jakby zrobili druga ture, to nie ma co liczyc na jakies nowe zapisy. wezma tych co juz testuja, ale tych co sie na pierwsze nei zalapali.
AnonimAndrew
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.03.29 21:24 Odpowiedz
Wiecie może czy zapisy są jeszcze aktualne lub czy może będą jakieś kolejne ? Poczytałem trochę i chciałbym się zapisać i przetestować u siebie.
AnonimKrystian
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.03.29 21:55
Sorry stary, ale chyba nic z tego. Zapisy byly dawno temu i raczej nie bedzie nowych. No chyba ze Polsat postanowi rozszerzyc zasieg testow, ale na to bym nie liczyl...
AnonimKrystian80