REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-29 13:54 | Rozrywka | telix
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18

10 tys. zł od Telix i T-Mobile dla Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach

W 2016 roku T-Mobile zorganizowało konkurs dla dziennikarzy na najlepszy artykuł informacyjny wyjaśniający problematykę rejestracji kart pre-paidowych. Główną nagrodą w konkursie było 10 000 złotych. Zwycięzca mógł przeznaczyć ją na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla redakcji lub inne wydarzenie związane z redakcją.


W regulaminie konkursu pojawił się również zapis o możliwości przekazania nagrody na wybraną organizację charytatywną. Właśnie z tej możliwości skorzystała redakcja portalu telekomunikacyjnego Telix.pl, której redaktor Andrzej Kisiała, decyzją T-Mobile Polska jest autorem zwycięskiego artykułu. Decyzją redakcji cała kwota trafiła na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.


W środę tj. 24 maja br. w siedzibie Fundacji pojawił się autor zwycięskiego artykułu (a prywatnie mieszkaniec Żor), a także Konrad Mróz, przedstawiciel fundatora nagrody, czyli T-Mobile. Wspólnie przekazaliśmy czek na ręce Prezes Fundacji - Pani Doroty Domańskiej. Środki zostaną przeznaczone na opiekę na ponad 20 mieszkańcami hospicjum, a także na pomoc kilkudziesięciu podopiecznym z Żor, Rybnika i innych miejscowości, do których dojeżdżają pracownicy i wolontariusze Fundacji.


Każdy grosz jest niezwykle ważny dla żorskiej placówki, która otacza pacjentów bezpłatną opieką w ramach hospicjum domowego i stacjonarnego. – Kontrakt z NFZ-em nie pokrywa wszystkich naszych potrzeb, stąd darowizny, 1% podatku czy współpraca ze sponsorami jest dla nas tak cenna – mówiła podczas spotkania z darczyńcami Dorota Domańska, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II”.

Radakcja


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 3)
Tagi: | telix Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18
Komentarze: 18 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

TigertygrysTigertygrys
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1159
Zarejestrowany:
2009-03-06 13:49:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 13:24 Odpowiedz
nie logowałem się chyba z rok , ale z takiej okazji ...Gratuluję!
KanKan
Administrator


Posty: 3085
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 12:11 Odpowiedz
Dziękujemy wszystkim, za miłe dla nas komentarze. Nie byłoby tych pieniędzy, gdyby nie Wy Czytelnicy, którzy odwiedzacie nasz serwis. Telix.pl utrzymuje się z reklam i każdy z Was, który nas odwiedza, po prostu przyczynił się do tego, że możemy od ponad 15 lat pisać o telekomunikacji. Tak, więc każdy z Was dodał swoją cegiełkę do ufundowania tej nagrody. Redakcja
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 11:28 Odpowiedz
Wyrazy szczerego uznania dla red.Andrzeja i redakcji Telixa . P.S. Lecz sam T-mobile zbytnio się nie wysilił , mając akcję reklamową za psie pieniązki
KarolSkKarolSk
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 315
Zarejestrowany:
2014-11-13 11:38:20
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 11:07 Odpowiedz
Tylko szkoda, że hospicja funkcjonują w tym kraju pod imieniem jakiegoś przywódcy religijnego. PiSlamizm na całego. Nie ma już zasłużonych naukowców, którzy w jakiś sposób przyczynili się do zmniejszenia cierpień osób, które przebywają w hospicjach? Konieczne jest odwoływanie się do jakichś religijnych xxx? (przykro nam i przepraszamy, że w takim newsie, ale musimy zareagować. Nie można obrażać uczuć religijnych. Nie ma w Polsce zakazu budowy hospicjum i nadawania im nazw nie tylko religijnych).
AnonimDa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 13:07
A ty ile pomogłem by innych krytykować ? Nikt takich jak ty egoistow tu nie chce jedź do swoich xxx.nie pomagasz a krytykujesz jesteś ładne nie człowiekiem
AnonimLucek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 14:26
~Da Ale o co Ci chodzi ? Polski jezyk, trudna jezyk ?
KarolSkKarolSk
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 315
Zarejestrowany:
2014-11-13 11:38:20
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 14:46
Haha. Uczucia religijne. Widzę wszędzie tych faryzeuszy wycierających sobie gębę "uczuciami religijnymi", a drugiego człowieka chcących w łyżce wody utopić. Hipokryzja!
rallyrychurallyrychu
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 184
Zarejestrowany:
2011-01-18 19:49:27
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.30 00:34 Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Redaktora Andrzeja - za artykuł i za gest!
AnonimRedi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 22:35 Odpowiedz
Raczej rzadko komentuję, ale to mi się spodobało. Oby było więcej takich gestów.
Anonimmiken
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 22:07 Odpowiedz
Super! Brawo!
Anonimkris
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 18:35 Odpowiedz
na prawde miły gest. szacun
AnonimJa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 17:53 Odpowiedz
Tylko tyle daliście?!?
AnonimLika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 18:01
Kkijaj na banery. Redakcja zarobi więcej i jak widać podzieli się z innymi. Po prostu miło być człowiekiem tego portalu.
Anonimrafaik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 17:29 Odpowiedz
Gratulacje i brawo !
Anonimczytelnik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 16:19 Odpowiedz
i właśnie dla tego każdego dnia odwiedzam telix.pl Nie dość, że robicie dobrą robotę pisząc o tym co w szeroko pojętej telekomunikacji piszczy, to jeszcze macie to coś - otwarte i dobre serce.
AnonimThx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 15:46 Odpowiedz
Brawo. Świetnie
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1450
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 14:27 Odpowiedz
Co tu komentować... BRAWO!
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3226
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.29 13:59 Odpowiedz
Brawo! Wspaniały gest!