REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-04-28 15:19 | Rozrywka | facebook | aplikacje | rozrywka | gry
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

10 polskich aplikacji, które zdobywają popularność na Facebooku

Facebook cieszy się niesłabnącą popularnością. Które aplikacje zyskały sobie ostatnio najwięcej uznania wśród polskich internautów? Sprawdziliśmy ranking popularności i wybraliśmy przebiśniegi wśród aplikacji, które nieustannie pną się w górę.

Lista zawiera 10 aplikacji z Facebooka, których popularność rośnie w ostatnim czasie. Dane pochodzą z facead.pl. Pod uwagę była brana popularność w ciągu ostatniego miesiąca. Wyłonione w porównaniu aplikacje zyskują ostatnio najwięcej użytkowników. Są wśród nich testy, gry, prezenty i konkursy.

Aplikacje z testami to 'Test osobowości' i 'Quizy, ankiety testy'. Gra to kontrowersyjna 'Wirtualna uprawa konopii', aplikacja prezentowa to 'Polskie prezenty', konkursy to 'Ustrzel Kretę i Porsche', 'Nivea – koło fortuny', 'El Classico', 'Play&Buy', 'Urodziny teatru 6. piętra' i 'Point FM – Portal prawdziwych kobiet'.

Aplikacje testowe stanowią więc 20%, gra i prezenty po 10%, a konkursy aż 60% zestawienia. Wynik odzwierciedla popularność jaką cieszą się aplikacje konkursowe na popularnym serwisie społecznościowym.

1. Twoja osobowość
Aplikacja pozwala wykonać test osobowości składający się z 21 pytań. Jak czytamy w aplikacji:

Enneagram – system dziewięciu typów osobowości oparty na wykresie dziewięcioramiennej gwiazdy (z greckiego 'ennea' – dziewięć, 'gram' – znak), wprowadzony do cywilizacji zachodniej przez chilijskiego badacza Oscara Ichazo w 1970 roku, wywodzący według niego się z Bliskiego Wschodu, z tradycji sufizmu. Żeby uzyskać odpowiedź trzeba zapłacić 30 zł. Za SMS.

2.Wirtualna uprawa konopii
W aplikacji można wyhodować krzaczek marihuany. Żeby to zrobić trzeba go podlewać, dodawać odpowiednią ilość azotu, potasu, fosforu i ustawiać światło. Na początek dostajemy 350 złotych, później można w razie potrzeby doładować konto SMS-em.

3. Polskie prezenty
W aplikacji możemy wybrać prezent wirtualny dla znajomego. Podzielone one są na amory i romanse, z okazji, imprezka, humor, codzienne, emoty, czekoladowe, najpopularniejsze, najnowsze, prezenty od Avon, tajne i na sportowo. Tajne dostępne są po polubieniu polskich prezentów. Można nazwać samemu prezent i wpisać życzenia.

4. Ustrzel Kretę i Porsche
W aplikacji można wygrywać nagrody znajdując ukryty fant.

5. Nivea – koło fortuny
Niestety aplikacja nie była dostępna w momencie pisania zestawienia.

6. El Classico
Konkurs w którym można wygrać koszulki i piłki nożne. Wystarczy wytypować wynik meczu i zaprosić jak najwięcej znajomych.

7. Play&Buy
Za zapraszanie znajomych zbiera się PlayBucksy, wykonuje kolejne misje i poziomy. PlayBucksy można wymieniać na LuckyBoxy, albo doładowania, zestawy i telefony komórkowe.

8. Urodziny teatru 6. piętra
W konkursie można zdobyć wejściówki za zapraszanie znajomych. Oprócz tego można wysłać swoje zdjęcie i życzenia do teatru. Zdjęcie staje się częścią wielkiego plakatu dostępnego w aplikacji.

9. Point FM – Portal prawdziwych kobiet
W konkursie wygrywa się rękawice kuchenne, co tydzień zestaw produktów Sante, a na finał jedna osoba wygra pobyt w Spa w Jastarni.

10. Quizy, ankiety, testy
W aplikacji można wypełniać za darmo ponad 1000 polskich quizów.

źródło: Polishwords

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 1)
Tagi: | facebook | aplikacje | rozrywka | gry Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 222

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)