REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-04-28 15:19 | Rozrywka | facebook | aplikacje | rozrywka | gry
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

10 polskich aplikacji, które zdobywają popularność na Facebooku

Facebook cieszy się niesłabnącą popularnością. Które aplikacje zyskały sobie ostatnio najwięcej uznania wśród polskich internautów? Sprawdziliśmy ranking popularności i wybraliśmy przebiśniegi wśród aplikacji, które nieustannie pną się w górę.

Lista zawiera 10 aplikacji z Facebooka, których popularność rośnie w ostatnim czasie. Dane pochodzą z facead.pl. Pod uwagę była brana popularność w ciągu ostatniego miesiąca. Wyłonione w porównaniu aplikacje zyskują ostatnio najwięcej użytkowników. Są wśród nich testy, gry, prezenty i konkursy.

Aplikacje z testami to 'Test osobowości' i 'Quizy, ankiety testy'. Gra to kontrowersyjna 'Wirtualna uprawa konopii', aplikacja prezentowa to 'Polskie prezenty', konkursy to 'Ustrzel Kretę i Porsche', 'Nivea – koło fortuny', 'El Classico', 'Play&Buy', 'Urodziny teatru 6. piętra' i 'Point FM – Portal prawdziwych kobiet'.

Aplikacje testowe stanowią więc 20%, gra i prezenty po 10%, a konkursy aż 60% zestawienia. Wynik odzwierciedla popularność jaką cieszą się aplikacje konkursowe na popularnym serwisie społecznościowym.

1. Twoja osobowość
Aplikacja pozwala wykonać test osobowości składający się z 21 pytań. Jak czytamy w aplikacji:

Enneagram – system dziewięciu typów osobowości oparty na wykresie dziewięcioramiennej gwiazdy (z greckiego 'ennea' – dziewięć, 'gram' – znak), wprowadzony do cywilizacji zachodniej przez chilijskiego badacza Oscara Ichazo w 1970 roku, wywodzący według niego się z Bliskiego Wschodu, z tradycji sufizmu. Żeby uzyskać odpowiedź trzeba zapłacić 30 zł. Za SMS.

2.Wirtualna uprawa konopii
W aplikacji można wyhodować krzaczek marihuany. Żeby to zrobić trzeba go podlewać, dodawać odpowiednią ilość azotu, potasu, fosforu i ustawiać światło. Na początek dostajemy 350 złotych, później można w razie potrzeby doładować konto SMS-em.

3. Polskie prezenty
W aplikacji możemy wybrać prezent wirtualny dla znajomego. Podzielone one są na amory i romanse, z okazji, imprezka, humor, codzienne, emoty, czekoladowe, najpopularniejsze, najnowsze, prezenty od Avon, tajne i na sportowo. Tajne dostępne są po polubieniu polskich prezentów. Można nazwać samemu prezent i wpisać życzenia.

4. Ustrzel Kretę i Porsche
W aplikacji można wygrywać nagrody znajdując ukryty fant.

5. Nivea – koło fortuny
Niestety aplikacja nie była dostępna w momencie pisania zestawienia.

6. El Classico
Konkurs w którym można wygrać koszulki i piłki nożne. Wystarczy wytypować wynik meczu i zaprosić jak najwięcej znajomych.

7. Play&Buy
Za zapraszanie znajomych zbiera się PlayBucksy, wykonuje kolejne misje i poziomy. PlayBucksy można wymieniać na LuckyBoxy, albo doładowania, zestawy i telefony komórkowe.

8. Urodziny teatru 6. piętra
W konkursie można zdobyć wejściówki za zapraszanie znajomych. Oprócz tego można wysłać swoje zdjęcie i życzenia do teatru. Zdjęcie staje się częścią wielkiego plakatu dostępnego w aplikacji.

9. Point FM – Portal prawdziwych kobiet
W konkursie wygrywa się rękawice kuchenne, co tydzień zestaw produktów Sante, a na finał jedna osoba wygra pobyt w Spa w Jastarni.

10. Quizy, ankiety, testy
W aplikacji można wypełniać za darmo ponad 1000 polskich quizów.

źródło: Polishwords

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 1)
Tagi: | facebook | aplikacje | rozrywka | gry Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Huawei B529Huawei prezentuje nowy router, który wyróżnia się nie tylko szybkością przesyłania danych, ale również eleganckim wyglądem. Co więcej, dzięki wbudowanej baterii może służyć również jako mobilne centrum internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie. Router umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Huawei B529s-23a dostępny jest w ofercie abonamentowej T-Mobile.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 661

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)