REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-02-19 12:04 | Rynek | alior | bank | ibm | rynek | mwc2016
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

#MWC 2016: Alior Bank w Barcelonie zaprezentuje innowacyjne rozwiązania

Alior Bank wystąpi na tegorocznym mobile World Congress, największych na świecie targach i konferencji poświęconych technologiom mobilnym. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną szczegóły dotyczące wspólnego projektu banku z firmą IBM.


W ramach Mobile World Congress, odbywającego się od 22 do 25 lutego b.r. w Barcelonie, światowi liderzy z branży nowych technologii zaprezentują najbardziej innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają najnowsze trendy na rynku technologii mobilnych.

Cieszę się, że będziemy mogli zaprezentować Alior Bank i pierwsze efekty naszej współpracy z IBM właśnie na Mobile World Congress. To również wyjątkowa okazja aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami na rynku oraz spotkać się i wymienić doświadczeniami z najważniejszymi firmami FinTech” – mówi Tomasz Motyl, Chief Innovation Officer Alior Banku.


Podczas kongresu Tomasz Motyl, CIO oraz szef Innovation LAB Alior Banku, weźmie udział w dyskusji na temat przyszłości rozwiązań mobilnych w przedsiębiorstwach oraz w prezentacji najlepszych praktyk i produktów. W trakcie wydarzenia po raz pierwszy zaprezentowane zostaną funkcje aplikacji mobilnej IBM MobileFirst na iOS Trusted Advice, którą Alior Bank wdraża jako pierwszy bank w Polsce. W efekcie współpracy Alior Banku i IBM, doradcy private banking uzyskają nowoczesne narzędzie, które umożliwi bezpieczny wgląd w portfolio klientów i zarządzanie nim z dowolnego miejsca, dogodnego dla klienta. Ponadto aplikacja pozwoli doradcom jeszcze lepiej dopasowywać oferty i spersonalizować propozycje produktów bankowych.

Alior Bank zmienia bankowość prywatną przy pomocy aplikacji IBM MobileFirst dla iOS

Nowe rozwiązania, które już wkrótce wdrożymy dzięki współpracy z IBM, pozwolą zapewnić naszym klientom private banking wyjątkowe usługi doradcze oraz jeszcze bardziej zróżnicowaną ofertę, dopasowaną do indywidualnych preferencji i planów finansowych naszych klientów” - powiedział Andrzej Rosłaniec, Dyrektor Departamentu Private Banking w Alior Banku.

Każdego roku Mobile World Congress przyciąga innowacyjne firmy, dziennikarzy oraz wielbicieli nowych technologii z całego świata. W zeszłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział blisko 2200 firm, ponad 94 000 uczestników z 200 państw i 3 800 przedstawicieli mediów. W dedykowanych pawilonach zaprezentowano między innymi najnowsze rozwiązania z obszarów takich jak: aplikacje mobilne, chmura obliczeniowa, zielone technologie, usługi finansowe i urządzenia typu wearables.

źródło: Alior Bank

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | alior | bank | ibm | rynek | mwc2016 Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 50

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)